BAYİLİK ve TOPTAN SİPARİŞ

Merhabalar,

YuruDesign firmamız İzmir’de 20.000 m² üretim ve depolama tesisine sahiptir. 60 ülkeye ihracat yaparak Türkiye’nin en büyük modüler mobilya üreticilerinden biri olma gururunu taşımaktayız. Ayrıca ürün kalitesi ve estetik tasarımlarıyla müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktayız.

MAĞAZA ÜYELİĞİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Bilgilerinizi doldurup Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra üyeliğiniz onayımıza düşecektir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaparak Mağaza Özel fiyatları ile sipariş oluşturabilirsiniz.

YuruDesign olarak Türkiye’nin her yerinde birçok mağaza ile çalışmaktayız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Fiyatlarımız fabrika teslim KDV Dahil fiyatlardır. Üretim fabrikamız ve depomuz İzmir/Torbalı da bulunmaktadır. Diğer şehirlere gönderimler sizin veya bizim anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile gönderilebilmektedir. (Nakliye ücreti mağazalara aittir.)

Ürünlerimizin tamamı demonte ve no-name (isimsiz) olarak gönderilmektedir. Paket içeriği kurulum kılavuzları markasız ve no-name olarak görsel anlatımlıdır.

Saygılarımızla,

BAYİLİK BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

Aşağıda bulunan formu doldurarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Başvurunuz ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilecektir ardından sizinle iletişime geçeceklerdir. 

Saygılarımızla,

Kişisel Bilgileri
Lütfen Yurudesign bayiliği veya toptan ürün alımını düşünmenizi motive eden nedenleri kısaca ve ayrıntılı bir şekilde açıklayın.
Bu form, işbirliği fırsatlarını daha iyi değerlendirmemize yardımcı olacaktır. Başvurunuzu dikkatle inceleyeceğiz. İşbirliği için teşekkür ederiz!