Seri üretim nedeniyle ürün renk ve ölçülerinde değişiklik yapılmamaktadır.

Merhabalar,  Montaj hizmetimiz bulunmamaktadır.

Eksik parçanın numarasını kurulum şemasından kontrol ederek iletmenizi rica ederiz. Talebiniz tarafımıza ulaştırıldıktan sonra maksimum 1-3 iş günü içerisinde talep edilen parça Yurtiçi kargo ile adresinize kargolanacaktır.

Hasarlı parçanın gönderilebilmesi için; hasar görseli, parça numarası ve adetini belirtmenizi rica ederiz. Talebiniz tarafımıza ulaştırıldıktan sonra maksimum 1-3 iş günü içerisinde talep edilen parça Yurtiçi kargo ile adresinize kargolanacaktır.

Siparişiniz kargolama aşamasından sonra ortalama 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Siparişiniz oluşturulduktan sonra maksimum 1-7 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

 Ürünlerimiz Ceva Lojistik ile kargolanmaktadır.

Ürünlerimiz demonte olarak kurulum şeması ile birlikte gönderilmektedir. Kurulumu kendiniz yapabilir yada profesyonel destek alabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz yurtdışı sevkine uygun şekilde paketlenmektedir. Olası hasar ya da eksik durumunda parça no iletildiğinde yeniden gönderim sağlanmaktadır.

Ürünün detaylı ölçüleri görsellerde yer almaktadır.

Ürün şu anda stoklarımızda mevcut değildir. Stok güncellemesi için platformu takipte kalmanızı rica ederiz.

Ürünün teslimatından 15 gün boyunca iade, kargo hasarlı yada eksik parça garantisi, 2 yıl boyunca da ücretli kullanım kaynaklı parça temin garantisi bulunmaktadır.

Siparişiniz oluşturulduktan sonra maksimum 1-7 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Aciliyetiniz ilgili birime iletilecektir.

Set ürünlerinde , ürün ekleme ve çıkarma yapılamamaktadır.

Ürünlerimiz de 1. sınıf E1 kalite standartlarında çevre ve çocuk sağlığına uygun melamin kaplı 18mm suntalam kullanılmaktadır.